Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kayıt kuruluşlarıyla size en uygun fiyatları sunabilmek için iş birliği içerisindeyiz. Müşterilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına sadece akredite sağlayıcılarla sözleşme yapıyoruz.

Şirket olarak akredite kayıt operatörü olmak için icann ve nic.tr ile görüşmelerimiz devam etmekte. Görüşmelerimiz neticesinde sözleşme imzalanması halinde sizlere çok daha uygun fiyatlı alan adları sunabiliyor olacağız.
Ayrıca en hızlı şekilde alan adı bayilik sistemi kurup etkinleştireceğiz.

Hali hazırda yurt dışı operasyonlarımız kapsamında akredite gerektirmeyen alan adı şirketleriyle de temaslarda bulunmaktayız. Bu alan adı uzantılarını da bayilik sistemi üzerinde çok uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.

Mevcutta 100den fazla uzantı seçeneğiyle alan adı kayıt hizmeti vermekteyiz. Önerileriniz doğrultusunda ürün ve hizmet yelpazemizi genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Bize dilediğiniz zaman bir destek talebi veya e-posta ile öneride bulunabilirsiniz.

Duyurular

Aug 1st Iyzico ve BKM Express Ödeme Hakkında Duyuru

Bir süredir şirketimiz sizlere iyzico ile ödeme ve iyzico üzerinden BKM Express ödeme seçeneği sunuyordu. Iyzico'nun getirmiş olduğu gereksiz maliyet yüklerinin yanı sıra entegrasyon konusunda da sıkıntılar yaşadık ve destek alamadık. Bu sebepten artık iyzico ile çalışmayı kalıcı olarak durdurmuş bulunuyoruz. BKM Express ... Devamını Oku »