SSL Sertifikaları

Sitenizi güvence altına alın ve ziyaretçileriniz için güvenli kullanım sunun
 • RapidSSL

  ₺29,99/ aylık
  Satın Al
  • RapidSSL® Sertifikaları, 256 bit veri şifreleme ve site kimlik doğrulaması ile müşterilerinizin işlemlerini güvende tutmanıza yardımcı olur. Otomatik alan adı kontrolü doğrulamasıyla kayıt yoluyla sertifika ve hız satın alın. En iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en hesaplı sertifikalar arasındadır. Maliyetlerimizi düşük tutuyoruz ve tasarrufları size aktarıyoruz.
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  ₺139,99/ aylık
  Satın Al
  • Web sitenizi hızlı bir şekilde koruyun. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve düzenleme işlemiyle QuickSSL Premium SSL sertifikanızı almanız sadece birkaç dakika sürer. Bundan sonra, sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolaydır. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.
 • GeoTrust True BusinessID

  ₺199,99/ aylık
  Satın Al
  • Business-sınıfı SSL - sadece daha iyi. İşletmeniz için SSL güvenliği seçmek söz konusu olduğunda, birçok seçeneğiniz vardır. GeoTrust ile karar kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinizin sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikanızı global olarak güvenilir bir sertifika yetkilisinden alacak kadar ciddiye aldığınızı bilmelerini sağlar.
 • RapidSSL Wildcard

  ₺299,99/ aylık
  Satın Al
  • RapidSSL® Joker Karakter Sertifikaları, *.alanadiniz.com.tr adresine verilen bir düşük maliyetli SSL sertifikasıyla birden fazla alt alan adını korumanıza yardımcı olur. 256-bit şifreleme ile müşterilerinizin kişisel verilerini koruyun. Otomatik alan adı kontrolü doğrulaması, site kimlik doğrulamasını çok kolaylaştırır. RapidSSL olarak, ihtiyacınız olan SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sunmaya inanıyoruz.
 • GeoTrust True Business ID with EV

  ₺399,99/ aylık
  Satın Al
  • Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik bildirimi yapın. EV ile GeoTrust® True BusinessID (Genişletilmiş Doğrulama), SSL sertifikaları arasında mevcut olan en yüksek kimlik doğrulama düzeyini görsel olarak onaylayan birinci sınıf kurumsal SSL güvenlik ürünümüzdür. Yeşil çubuk her şeyi söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, yüksek güvenlikli tarayıcılarında adres çubuğu yeşile döndüğünde ve kuruluş alanı işletme adınız ile GeoTrust arasında dönmeye başladığında gerçekten fark ederler.
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  ₺599,99/ aylık
  Satın Al
  • Alan adınızı ve aynı düzeydeki tüm alt alan adlarını hızlı bir şekilde koruyun. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard sertifikaları, tüm alt alanlarınızı tek bir sertifikada korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik e-posta kimlik doğrulama sürecimiz, sertifikanızı birkaç dakika içinde almanız anlamına gelir. QuickSSL Premium joker karakter sertifikaları ile sınırsız sayıda alt alan ve sınırsız sayıda sunucu elde edersiniz - işiniz büyüdükçe uyum sağlayacak bir sertifika.