3. YILIMIZA ÖZEL YENİLENDİK! Çeviri ve geliştirmeler devam etmektedir. / Translation and developments are ongoing. / La traducción y el desarrollo continúan.
SSL Sertifikaları - MarkaDC | Marka Veri Merkezi Hizmetleri | MarkaTema | Marka Tema | Marka Yazılım | Marka.red

SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları

Web sitenizin ve müşteri bilgilerinin gizliliğini sağlayın

Web sitenizin güvenliğini kusursuzlaştırın.

Sağlayıcı Sertifika Wildcard (Joker) Alan Adı Doğrulama Şirket Doğrulama Yeşil Bar Sigorta Kapsamı($) Fiyat*
RapidSSL Standart Sertifika Yok www ile ve www olmadan Yok Yok 10,000 ₺29.99/aylık
GeoTrust QuickSSL Premium Yok www ile ve www olmadan Yok Yok 500,000 ₺139.99/aylık
GeoTrust True BusinessID Yok www ile ve www olmadan Var Yok 1,250,000 ₺199.99/aylık
RapidSSL Wildcard Var www ile ve www olmadan Yok Yok 10,000 ₺299.99/aylık
GeoTrust BusinessID EV Yok www ile ve www olmadan Var Var 1,500,000 ₺399.99/aylık
GeoTrust QuickSSL Wildcard Var www ile ve www olmadan Yok Yok 500,000 ₺599.99/aylık
*Aylık fiyatlar belirtilmiştir. KDV hariçtir. Ödemeler yıllık olarak yapılır.

SSL ile tam koruma sağlayın.

SSL Sertifikaları, sitenizin kimliğini doğrulayarak kullanıcılara güvenli bir bağlantı sunar. Bağlantı şifrelenir ve %99'a kadar güvenli veri akışı sağlanır.

SSL sertifikaları, aynı zamanda birer sigorta poliçeleridir. Bazı firmalar tazminat güvencesi vermeyebilir ancak genellikle ödediğiniz rakamın çok üzerinde bir garantiye sahip olursunuz. Sitenizde ssl sertifikası varken herhangi bir üçüncü taraf erişimi sonucunda uğradığınız zararlar karşılanır.

Her kitleden web sitesine uygun olup her web sitesine uygulanabilir. Sitenizin güvenliğini sağlarken arama motorlarının da güvenini kazanbilirsiniz.

SSS.

Sipariş sonrası gerekli bilgiler, sertifikanızla birlikte tarafınıza e-posta ile gönderilir. Eğer belge gerekteren türde bir sertifika aldıysanız gerekli belgelerin listesini içeren bi e-posta alacaksınız.
Satın alım sonrası kurulum yönergeleri ve sertifika e-posta ile gönderilir. Ayrıca panelimiz üzerindende bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Yardım almak isterseniz ücretsiz olarak kurulumunu sağlayabiliriz.
Wildcard, yani Türkçe joker özellikli sertifikalar (joker).alanadınız.com şeklinde alan adınıza ait sınırsız alt alan adını kapsamaktadır. Şirket Doğrulama'da bulunan özellik ise sertifikaya bakıldığında şirket/kurum bilgilerinizin görülebilmesidir. Yeşil bar, genellikle finans kuruluşlarıyla hassas verilerin yer aldığı web sitelerinde taklitlere karşı dikkat çekmek için kullanılır. Tarayıcıda adres çubuğu yeşil renge boyanır ve kullanıcı doğru sitede olduğuna emin olabilir. Bir bankayı taklit eden bir site belgesiz SSL sertifikası alabilir ancak yeşil bar alması mümkün değildir.
Sağlayıcılar arasında bir fark yoktur. Her bir sağlayıcı farklı birer şirket olup, aynı veya yakın teknolojileri kullanır. Aynı özelliklerde bir sertifikayı iki farklı firmadan alabilirsiniz. Aynı hizmeti farklı şirketten almış olacaksınız.

Hâlâ sorularınız mı var?