Looks like you are a global user. Click here to visit the international website. ✖️
MarkaDC | Marka Veri Merkezi Hizmetleri | Marka Tema | Marka Yazılım
hakkizda-resim

Hakkımızda

Marka Tema olarak Aralık 2019'da başlatılan organizasyonumuz, genişleyerek birçok alanda faaliyet göstermeye başladı. Marka Veri Merkezi Hizmetleri şimdi sınırları aşarak Avrupa'ya açıldı ve Birleşik Krallık'ta tescilli Marka Ltd adıyla faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye'deki kullanıcılara yönelik ürünlerimizi sunarken, söz verdiğimiz gibi Türk Lirası'nda ısrarlıyız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman en öndedir. Memnuniyetiniz için, size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.450+

Mutlu Müşteri

700+

Aktif Hizmet

2500+

Toplam Sipariş

40+

İş OrtağıMarka Veri Merkezi ile 2 yıla yakın süredir çalışıyorum. Üstün performans ve kesintisiz hizmet sağlıyorlar. Fiyatlarda olabildiğince uygun. Özellikle santral hizmetlerinden çok memnunum. Keşke daha önce hizmet alsaymışım.Teşekkürler MarkaDC Ekibi

Ali C. Müşteri


Geçen hafta bir hosting paketi aldım sağolsunlar taşıma konusunda çok yardımcı oldular bir sorun olduğunda ticket gönderiyorum ve inanın 10 dakikayı geçen bir talebim olmadı şiddetle tavsiye ediyorum artık ömür boyu MarkaDC firmasındayım.

Sedat Y. Müşteri


Kesinlikle bu kadar uygun fiyata olabilecek en kaliteli hizmeti sunuyorlar. Sürekli düzenlenen farklı kampanyalar ile sudan ucuza sunucu alınabilecek adres.

Buket S. Müşteri


Öncesinde hiçbir deneyimim olmamasına rağmen çok kısa süre içinde, sadece yönlendirmeleri takip ederek kendi blog sitemi uygun fiyata açtım.

Gamze T. Müşteri


Destek ekibine sorduğum ve hiç bilmediğim bir şeyi bana sabırla anlatıp, çabayla öğretmek istedikleri için sonsuz teşekkürler.

Merve Y. Müşteri


Yanlış işlem yaptım ve bazı değişiklikler yapmam gerekiyordu. MarkaDC Ekibi ile iletişime geçerek gerekli bilgileri verdim ve web sitemin doğru şekilde geri yüklenmesini sağladım.Ayrıca sitemi yönetmek için sorduğum sorulara uzak bağlantı ile göstererek, anlatarak her şeyi 10 dakika içinde hallettiler. Hızlı ve Verimli! Daha iyisi ve daha bütçe dostu firma görmedim. Teşekkürler!

Mert E. Müşteri


Çok kısa sürede çok uygun fiyata butiğim için e-ticaret sitemi açtım. Bir kaç gün içinde herşey hazırdı. Bu kadar hızlı olmasında destek ekibinin etkisi büyük. Çok fazla bilgim yoktu ve gerçekten yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hande Ece A. Müşteri