Looks like you are a global user. Click here to visit the international website. ✖️
Bulut Yedekleme (MMail Drive) - MarkaDC | Marka Veri Merkezi Hizmetleri | Marka Tema | Marka Yazılım

Bulut Yedekleme (MMail Drive)

Bulut Yedekleme (MMail Drive)

Yedeklerinize her zaman ulaşın.

Depolama Alanı FTP Desteği NFS Desteği API Desteği Bağlantı Hızı Fiyat
Multi Target 100 GB Var Yok Yok 5 MB / sn ₺39.99/aylık
Multi Target 300 GB Var Yok Var 25 MB / sn ₺99.99/aylık
Multi Target 500 GB Var Yok Var 100 MB / sn ₺199.99/aylık
Multi Target 2 TB Var Var Var 100 MB / sn ₺299.99/aylık

Verilerinizi güvenle saklayın.

Marka Veri Merkezi Hizmetleri olarak çalıştığımız Microsoft, Google ve Yandex gibi dünyaca tanınmış ve güvenilir şirketlerin bulut depolama alanlarından tek pakette faydalanabilirsiniz.

Eşsiz çoklu yedekleme sistemi ile verileriniz her zaman güvende, her yerden ulaşılabilir.

Geliştirmiş olduğumuz çoklu yedekleme sistemi sayesinde buluta gönderilen dosyalarınız Türkiye, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Karadağ'da bulunan sunuculara güvenle aktarılıp depolanmaktadır.

SSS.

Virüs içermeyen, verilerin barındırılacağı ülkelerin yasalarına uygun dosyalarınızı depolayabilirsiniz.
- FTP
"File Transfer Protocol" yani FTP, bir dosya transfer protokolü olarak geliştirilmiştir. İnternete bağlı olan iki bilgisayar arasında dosya transferini sağlar. Web sitenize dosyalarınızı aktarmak isterseniz, FTP uygulaması sayesinde bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek boyutlu verilerin hızlı bir şekilde iki bilgisayar arasındaki transferini sağlar. FTP uygulamasını dosya yüklemenin yanı sıra dosya indirmek için de kullanabilirsiniz.
- NFS
Ağ Dosya Sistemi, Sun Microsystems tarafından 1984 yılında geliştirilmiş, ağdaki bilgisayarların ortak bir dosya sistemine, yerel diskleri kadar kolay ulaşmasını sağlayan, RPC temelli dağıtık dosya sistemi yapısıdır.
-CIFS
Ortak Internet Dosya Sistemi (CIFS), ağ sunucusu dosyalarını ve hizmetlerini istemek için açık ve platformlar arası bir mekanizma sağlayan bir dosya paylaşım protokolüdür. CIFS, Internet ve intranet dosya paylaşımı için Microsoft'un Sunucu İleti Bloğu (SMB) protokolünün geliştirilmiş sürümünü temel alır.
-API
API'ler, iki yazılım bileşeninin belirli tanımlar ve protokoller aracılığıyla birbiriyle iletişim kurmasına olanak tanıyan mekanizmalardır. Örneğin, meteoroloji müdürlüğünün yazılım sistemi, günlük hava durumu verilerini içerir. Telefonunuzdaki hava durumu uygulaması, API'ler aracılığıyla bu sistemle "konuşur" ve telefonunuzda size günlük hava durumu güncellemelerini gösterir. Uygulama programlama arayüzü, bir yazılımın başka bir yazılımda tanımlanmış işlevlerini kullanabilmesi için oluşturulmuş bir tanım bütünüdür. API; web uygulaması, işletim sistemi, veritabanı, donanımlar yahut yazılım kütüphanesi için kullanılabilir.
NAS Bulut Depolama, Web üzerinden veya mobil uygulama ile erişilebilir kontrol paneli, Microsoft Azure, Google Cloud ve Yandex 360 altyapılarını birleştiren, Marka Veri Merkezi tarafından geliştirilen Multi Target altyapısı, Otomatik Senkronizasyon, Ücretsiz Yedekleme Kurulumu

Hâlâ sorularınız mı var?