3. YILIMIZA ÖZEL YENİLENDİK! Çeviri ve geliştirmeler devam etmektedir. / Translation and developments are ongoing. / La traducción y el desarrollo continúan.
Bulut Hizmetleri - MarkaDC | Marka Veri Merkezi Hizmetleri | MarkaTema | Marka Tema | Marka Yazılım | Marka.red

Bulut Hizmetleri

Bulut Hizmetleri

Yedeklerinize her zaman ulaşın.

Depolama Alanı FTP Desteği NFS Desteği CIFS Desteği API Desteği Fiyat
Multi Target 100 GB Yok Yok Yok Var ₺79.99/aylık
Multi Target 100 GB Var Yok Yok Var ₺199.99/aylık
Multi Target 500 GB Var Yok Yok Var ₺299.99/aylık
Multi Target 10 TB Var Var Yok Var ₺999.99/aylık
Multi Target Limitsiz* Yok Yok Yok Var ₺99.99/aylık

Verilerinizi güvenle saklayın.

Marka Veri Merkezi Hizmetleri olarak çalıştığımız dünyaca tanınmış ve güvenilir şirketlerin bulut depolama hizmetlerinden tek pakette faydalanabilirsiniz.

Eşsiz çoklu yedekleme sistemi ile verileriniz her zaman güvende, her yerden ulaşılabilir.

Geliştirmiş olduğumuz çoklu yedekleme sistemi sayesinde buluta gönderilen dosyalarınız Türkiye, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Karadağ'da bulunan sunuculara güvenle aktarılıp depolanmaktadır.

SSS.

Sipariş sonrası gerekli bilgiler, veri güvenliği sertifikanızla birlikte tarafınıza e-posta ile gönderilir.
- FTP
"File Transfer Protocol" yani FTP, bir dosya transfer protokolü olarak geliştirilmiştir. İnternete bağlı olan iki bilgisayar arasında dosya transferini sağlar. Web sitenize dosyalarınızı aktarmak isterseniz, FTP uygulaması sayesinde bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek boyutlu verilerin hızlı bir şekilde iki bilgisayar arasındaki transferini sağlar. FTP uygulamasını dosya yüklemenin yanı sıra dosya indirmek için de kullanabilirsiniz.
- NFS
Ağ Dosya Sistemi, Sun Microsystems tarafından 1984 yılında geliştirilmiş, ağdaki bilgisayarların ortak bir dosya sistemine, yerel diskleri kadar kolay ulaşmasını sağlayan, RPC temelli dağıtık dosya sistemi yapısıdır.
-CIFS
Ortak Internet Dosya Sistemi (CIFS), ağ sunucusu dosyalarını ve hizmetlerini istemek için açık ve platformlar arası bir mekanizma sağlayan bir dosya paylaşım protokolüdür. CIFS, Internet ve intranet dosya paylaşımı için Microsoft'un Sunucu İleti Bloğu (SMB) protokolünün geliştirilmiş sürümünü temel alır.
-API
API'ler, iki yazılım bileşeninin belirli tanımlar ve protokoller aracılığıyla birbiriyle iletişim kurmasına olanak tanıyan mekanizmalardır. Örneğin, meteoroloji müdürlüğünün yazılım sistemi, günlük hava durumu verilerini içerir. Telefonunuzdaki hava durumu uygulaması, API'ler aracılığıyla bu sistemle "konuşur" ve telefonunuzda size günlük hava durumu güncellemelerini gösterir. Uygulama programlama arayüzü, bir yazılımın başka bir yazılımda tanımlanmış işlevlerini kullanabilmesi için oluşturulmuş bir tanım bütünüdür. API; web uygulaması, işletim sistemi, veritabanı, donanımlar yahut yazılım kütüphanesi için kullanılabilir.
Multi Target Limitsiz pakette limitsiz depolama alanına sahip olarak yalnızca API ile erişim sağlayabilirsiniz. Bu paket daha çok geliştiriciler, tasarımcılar ve barındırma firmalarına yöneliktir. Sunulan alana yalnızca cPanel gibi API ile yedeklemeyi destekleyen kontrol panelleri tarafından yönlendirilen web site yedekleri yüklenebilir.
Virüs içermeyen, verilerin barındırılacağı ülkelerin yasalarına uygun kişisel dosyalarınızı depolayabilirsiniz.

Hâlâ sorularınız mı var?