3. YILIMIZA ÖZEL YENİLENDİK! Çeviri ve geliştirmeler devam etmektedir. / Translation and developments are ongoing. / La traducción y el desarrollo continúan.
MarkaDC | Marka Veri Merkezi Hizmetleri | MarkaTema | Marka Tema | Marka Yazılım | Marka.red
hakkizda-resim

Sobre nosotros

Nuestra organización, que comenzó como 'Marka Tema', se amplió en poco tiempo de acuerdo con las necesidades del sector y se intentó operar en muchas áreas. Los estudios de I+D comenzaron en diciembre de 2019 y la empresa se registró el 1 de marzo de 2020. Además de las inversiones básicas necesarias, continúan otras inversiones.Nuestros servicios


Müşterilerimiz ne dediler?

Marka Veri Merkezi ile 2 yıla yakın süredir çalışıyorum. Üstün performans ve kesintisiz hizmet sağlıyorlar. Fiyatlarda olabildiğince uygun. Özellikle santral hizmetlerinden çok memnunum. Keşke daha önce hizmet alsaymışım.Teşekkürler MarkaDC Ekibi

Ali C. Cliente


Geçen hafta bir hosting paketi aldım sağolsunlar taşıma konusunda çok yardımcı oldular bir sorun olduğunda ticket gönderiyorum ve inanın 10 dakikayı geçen bir talebim olmadı şiddetle tavsiye ediyorum artık ömür boyu MarkaDC firmasındayım.

Sedat Y. Cliente


Kesinlikle bu kadar uygun fiyata olabilecek en kaliteli hizmeti sunuyorlar. Sürekli düzenlenen farklı kampanyalar ile sudan ucuza sunucu alınabilecek adres.

Buket S. Cliente


Öncesinde hiçbir deneyimim olmamasına rağmen çok kısa süre içinde, sadece yönlendirmeleri takip ederek kendi blog sitemi uygun fiyata açtım.

Gamze T. Cliente


Destek ekibine sorduğum ve hiç bilmediğim bir şeyi bana sabırla anlatıp, çabayla öğretmek istedikleri için sonsuz teşekkürler.

Merve Y. Cliente


Yanlış işlem yaptım ve bazı değişiklikler yapmam gerekiyordu. MarkaDC Ekibi ile iletişime geçerek gerekli bilgileri verdim ve web sitemin doğru şekilde geri yüklenmesini sağladım.Ayrıca sitemi yönetmek için sorduğum sorulara uzak bağlantı ile göstererek, anlatarak her şeyi 10 dakika içinde hallettiler. Hızlı ve Verimli! Daha iyisi ve daha bütçe dostu firma görmedim. Teşekkürler!

Mert E. Cliente


Çok kısa sürede çok uygun fiyata butiğim için e-ticaret sitemi açtım. Bir kaç gün içinde herşey hazırdı. Bu kadar hızlı olmasında destek ekibinin etkisi büyük. Çok fazla bilgim yoktu ve gerçekten yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hande Ece A. Cliente


450+

Clientes Felices

700+

Servicios Activos

2500+

Órdenes Totales

40+

Socios


İş Ortaklarımız